Informacja w sprawie funkcjonowania placówek oświatowych!

Dodał: administrator Data: 2020-05-22 14:10:20 (czytane: 1335)

Burmistrz miasta i gminy Pacanów niniejszym informuje, że przedszkola pozostają zamknięte do dnia 7 czerwca 2020 r.

Jednocześnie informuję, iż na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 w szkołach podstawowych na terenie Gminy Pacanów od dnia 25 maja br. będą zorganizowane zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla uczniów klas I-III oraz przeprowadzane zostaną konsultacje dla ósmoklasistów z przedmiotów egzaminacyjnych tj. j. polski, matematyka i j. angielski.

Państwa Rodziców i opiekunów prawnych będziemy informować o każdej zmianie dotyczącej wznowienia zajęć.

Burmistrz miasta i gminy Pacanów

150 tys. zł premii dla młodego rolnika. Wnioski od 3 czerwca

Od środy 3 czerwca do 1 sierpnia 2020 r. młodzi rolnicy będą mogli składać w ARiMR wnioski o przyznanie premii na rozpoczęcie samodzielnego...