Kochane Dzieci, Drodzy Mieszkańcy Miasta i Gminy Pacanów!

Dodał: administrator Data: 2020-04-01 09:42:59 (czytane: 1632)

Z dniem 30 czerwca 2020 roku dobiegnie dobiega końca etap naszej pierwszej współpracy. Najtrudniejsze jest dla mnie to, że z uwagi na bezpieczeństwo nie mogę się z Wami spotkać i podziękować.

Zostańcie w domach i bądźcie zdrowi.
Praca na rzecz Europejskiego Centrum Bajki, promocja postaci literackiej Koziołka Matołka, rozwój i integracja lokalnej społeczności, działalność w organizacjach pozarządowych i straży – są dla mnie zaszczytem.
Ja tylko uwolniłam energię, która kipi w każdym z Was. Zarządzałam zmianą i ryzykiem, podczas gdy Wy dokonywaliście rzeczy niezwykłych.
Dziękuję za wszystkie spotkania dzieci z Królewną Śnieżką. Kochane Dzieci, proszę, czytajcie książki i dbajcie o Koziołka Matołka.
Dziękuję za wsparcie, zaufanie strategii rozwoju naszej miejscowości przygotowanej przez mój Zespół, a w ostatnim czasie trwanie przy mnie murem. Dzięki Wam jestem silna.
Dziękuję za wszystkie nasze spory. Ich celem zawsze była sprawa, jakość kultury i rozwój społeczeństwa poprzez edukację, kulturę, turystykę i gospodarkę.
Nigdy nie przestanę komplementować Waszej postawy względem mojej osoby i mojego Zespołu.
Zawsze będę pamiętać o Waszym życzliwym stosunku wobec mnie i Zespołu Europejskiego Centrum Bajki.
Do zobaczenia!
“ ... I znów poszedł biedaczysko, po szerokim szukać świecie tego, co jest bardzo blisko.”

Karolina Kępczyk
Dyrektor Europejskiego Centrum  Bajki

90_List.jpg

Infomacja dotycząca pomocy w wypełnianiu wniosków o dopłaty