Infomacja dotycząca pomocy w wypełnianiu wniosków o dopłaty

Dodał: administrator Data: 2020-04-22 07:28:57 (czytane: 1993)

Burmistrz Miasta i Gminy Pacanów informuje, że w tym roku udzielana jest rolnikom bezpłatna pomoc w wypełnianiu wniosków o dopłaty bezpośrednie otrzymywane z ARiMR.

Ze względu na obecną sytuację spowodowaną rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 - „koronawirusa", pomoc ta  udzielana jest wyłącznie telefonicznie pod numerem tel. 41 376 54 03 wew. 18 lub e-mail: rolnictwo@pacanow.pl

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 30/2020 Burmistrza Miasta i Gminy Pacanów z dnia 16 marca 2020 r. wyłączona została do odwołania bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Miasta i Gminy w Pacanowie.

O wszelkich zmianach dot. przyjmowania interesantów w sprawie dopłat, poinformujemy Państwa poprzez ogłoszenie na stronie Urzędu.

Proszę o wyrozumiałość.

/Serwis Informacyjny UMiG/

Komunikat dotyczący listów, przesyłek, rent i emerytur

...