Konkurs "Piękna i Bezpieczna Zagroda - Przyjazna Środowisku"

Dodał: administrator Data: 2020-03-18 17:41:45 (czytane: 1578)

Świętokrzyska Izba Rolnicza organizuje kolejną edycję konkursu p.n.: "Piękna i Bezpieczna Zagroda - Przyjazna Środowisku", którego celem jest wyróżnienie najbardziej zadbanych, estetycznych i bezpiecznych gospodarstw rolnych w województwie świętokrzyskim.

Konkurs ten odbywa się pod patronatem Wojewody Świętokrzyskiego Pana Zbigniewa Koniusza  i Marszałka Województwa Świętokrzyskiego Pana  Andrzeja Bętkowskiego.
Osoby chętne do wzięcia udziału proszone są o wypełnienie deklaracji i dostarczenie do tut. Urzędu do dnia 1 maja br.

Gminna komisja po przeprowadzeniu wizji w gospodarstwach zgłoszonych do konkursu, wyłoni jednego laureata do dalszego etapu powiatowego.

Więcej informacji pod numerem tel. 41 37 654 03 wew. 18, mail: rolnictwo@pacanow.pl

Do pobrania:

Zgłoszenie

Kryteria oceny

/Serwis informacyjny UMiG/

logo_sir.jpg

XVIII Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w XVIII Ogólnokrajowym Konkursie Bezpieczne...