Informacja dla mieszkańców dotycząca odczytów wodomierzy

Dodał: administrator Data: 2020-03-18 12:29:32 (czytane: 2005)

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, informujemy że od dnia 18 marca 2020 r. do odwołania nie będą prowadzone odczyty wodomierzy.

Wobec powyższego prosimy o podawanie stanów wodomierzy do Urzędu Miasta i Gminy Pacanów drogą telefoniczną bądź poprzez e-maila. W przypadku braku informacji o stanie licznika, faktury wystawiane będą według średniego zużycia wody, które korygowane będą odczytem w kolejnym okresie rozliczeniowym.

Faktury dostarczane będą do skrzynek pocztowych lub na życzenie przesyłane na adres e-mailowy.

Jednocześnie informujemy, że trwająca na terenie gminy wymiana wodomierzy na wodomierze radiowe w ramach realizacji projektu „Podniesienie jakości obsługi mieszkańców, poprzez wdrożenie innowacyjnych rozwiązań wpływających na poprawę efektywności i dostępności e-usług w gminach Stopnica, Wiślica, Solec-Zdrój, Nowy Korczyn, Tuczępy, Pacanów”” została zawieszona do odwołania.

Kontakt telefoniczny 41 3765403 wew. 54

e-mail: woda@pacanow.pl

/Serwis Informacyjny UMiG/

XVIII Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne