Ogłoszenie w sprawie walnego zebrania mieszkańców Pacanowa

Dodał: administrator Data: 2020-02-04 08:08:33 (czytane: 1755)

Spotkanie rozpocznie się o godz. 15-tej w dniu 09. II. 2020 r. /niedziela/ w siedzibie Europejskiego Centrum Bajki.

Burmistrz Miasta i Gminy Pacanów oraz Dyrekcja Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie zapraszają mieszkańców Pacanowa na walne zebranie w celu omówienia ważnych problemów miejscowości i gminy.

Podczas zebrania zostanie przeprowadzona również konsultacja społeczna dotycząca kolejnej inwestycji planowanej przez Europejskie Centrum Bajki w oparciu o budynek starego Kina „Koziołek”.

Ze względu na ważność przewidzianych do omówienia spraw prosimy  o liczną obecność.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 15-tej w dniu 09. II. 2020 r.  /niedziela/ w siedzibie Europejskiego Centrum Bajki.

Dyrektor ECB                       Burmistrz Miasta i Gminy
(-) Karolina Kępczyk               (-) Wiesław  Skop

Zwrot podatku akcyzowego I półrocze 2020r.

W dniach od 3 lutego do 2 marca 2020 r. w Urzędzie Miasta i Gminy Pacanów pok. nr 9 będą przyjmowane wnioski o zwrot podatku akcyzowego...