Uwaga - pilny komunikat !!!

Dodał: mratusznik Data: 2019-08-27 11:56:02 (czytane: 3851)

Po terenie naszej gminy porusza się kobieta oferująca zdrowotne poduszki. Zdecydowanym na jej zakup daje niby ankietę do wypełnienia a odbiór zamówionego towaru będzie u kuriera.

Prawdopodobnie - jak wynika ze niepełnych jeszcze relacji osób, które miały ją w ręce – nie wygląda ten papier na ankietę i może to być umowa na sprzedaż towaru, której kobieta ta nie daje do szczegółowego zapoznania się tylko żąda szybkiego podpisu. Dla uwiarygodnienia swojej oferty podaje numer telefonu, który okazuje się numerem pustym, nie istniejącym !.

Sprawa została zgłoszona do Policji a na obecną chwilę przestrzegamy i prosimy osoby, które podpisały ową „ankietę” o nie odbieranie towaru u kuriera, nie podpisywania żadnego dokumentu, który z ofertą daje wspomniana wyżej kobieta, powiadomienia Komisariatu Policji w Stopnicy, bądź dzielnicowego o pojawieniu się tej osoby w terenie.

W ostatnich dniach odwiedzała domy szczególnie starszych osób na Powiślu – Oblekoń, Trzebica.

/Robert Gwóźdź/

DNI POKUSOWE - OBLEKOŃ, 25.08.2019 r. 20 lat minęło!

25 sierpnia 2019 r. w Oblekoniu odbyła się uroczystość związana z obchodami Dni Pokusowych- święta upamiętniającego żarliwych polskich...