Wiadomości - Aktualności

Zorza Tempo Pacanów rozpoczęła grę w lidze okręgowej

Dodał: mratusznik Data: 2019-08-20 07:07:59 (czytane: 1689)

Radość z wywalczonego awansu i zdyscyplinowana praca treningowa w okresie przygotowawczym do nowego sezonu 2019/2020 już w wyższej lidze, lidze okręgowej przynosi efekty.

Podopieczni trenera Lecha Malczewskiego w inauguracyjnym spotkaniu z Hetmanem Włoszczowa na ich boisku wywalczyli cenny punkt remisując 2 : 2. Bramki strzelili – Tomasz Kopacki w 25 minucie gry i w doliczonym przez sędziego czasie ze względu na przerwy w prowadzeniu zawodów – Konrad Kopacki w 95. W kolejnym spotkaniu już na swoim stadionie w niedzielę 19 sierpnia piłkarze Tempa pokonali drugiego beniaminka ligi Victorię Skalbmierz 3 : 2 po dwóch bramkach Tomasza Kopackiego w 13 i 23 minucie gry oraz w 85 minucie z karnego za faul na Tomaszu Kopackim – Maciej Kopacki.

Niedzielne zawody rozpoczęły się od miłego gestu władz piłkarskich województwa - gratulacji dla pacanowskiego klubu ze strony ŚZPN za wywalczony awans, który przekazali wraz z okazałym pucharem i sprzętem piłkarskim przedstawiciele OZPN Mariusz Słabiak i Maciej Cender.

Kolejne spotkanie Tempo gra na wyjeździe z OKS Opatów ale … za to – 1 września o godzinie 17.00 rozpocznie się ligowe spotkanie w Pacanowie Zorza Tempo Pacanów – Piast Stopnica. To będzie szlagier kolejki, gdyż po wielu latach przerwy spotykają się dwaj rywale, których mecze „od zawsze” przyciągały uwagę bardzo licznej grupy kibiców obu zespołów. Parę lat wstecz spotkanie w Pacanowie Tempa i Piasta obserwowało ponad tysiąc fanów piłki nożnej.

Zapraszamy na ten mecz – emocji i dobrej gry z obu stron nie zabraknie !!