"Akademia Kreatywnej Rodziny" w Gminnej Bibliotece Publicznej w Pacanowie!

Dodał: mratusznik Data: 2019-07-06 18:58:34 (czytane: 1421)

Za nami pierwsze zajęcia realizowane w ramach projektu "Akademia Kreatywnej Rodziny - cykl działań animujących czytelnictwo w bibliotece skierowany do dzieci z rodzicami" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Dzieci w wieku 0-2 i 3-5 biorą udział w zajęciach umuzykalniających metodą Edwina Gordona i w zajęciach "Pomóż mi zrobić to samemu".
Zainteresowanie zajęciami przerosło nasze oczekiwania. Utworzono dwie grupy dzieci, które dwa razy w miesiącu spotykają się w bibliotece, by kreatywnie spędzić czas z rodzicami.

Huśtanie w kocykach, zabawy melodyczne, kolorowe piłki, mierzenie kaszy za pomocą łyżki, przelewanie wody gąbką, otwieranie tajemniczych kłódek czy magiczne magnesy...te i mnóstwo innych atrakcji czekało na dzieci w miesiącu czerwcu.
Zadowolone dzieci przenoszą inspirację do domu, kontynuując kreatywne zabawy na własnym dywanie.

I o to chodzi!
Kolejne "Gordonki" i zajęcia Montessori przed nami.
Czekamy z niecierpliwością!

63_Spotkanie01.jpg

63_Spotkanie02.jpg

63_Spotkanie03.jpg