Pacanów - stolicą kultury dla dzieci!

Dodał: mratusznik Data: 2019-07-03 07:10:32 (czytane: 1278)

Europejskie Centrum Bajki za sprawą działań jego dyrektorki Karoliny Kępczyk zostało gospodarzem elitarnych szkoleń z zakresu edukacji i animacji kulturalnej programu Bardzo Młoda Kultura Narodowego Centrum Kultury.

W dniach 12-15 lipca w Pacanowie odbędą się warsztaty z najlepszymi menedżerami i animatorami kultury w kraju. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Projekt jest finansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury.

Projekt Bardzo Młoda Kultura 2019–2021 Świętokrzyskie, ma na celu wdrożenie koncepcji edukacji kulturowej poprzez m.in.: spotkania informacyjne, warsztaty z zakresu edukacji kulturowej dla osób pracujących z dziećmi i młodzieżą, konkurs regrantingowy na działania z dziećmi i młodzieżą, diagnozowanie i sieciowanie środowisk animatorów kultury, przedstawicieli instytucji kultury i placówek oświatowo-edukacyjnych.

Trwa nabór na warsztaty w Pacanowie. Zapisy prowadzi Klaudia Patyna sekretariat@pacanow.eu
41 3765088.
Klaudia Patyna

64_Centrum.jpg