Wiadomości - Aktualności

Szachowi Mistrzowie

Dodał: mratusznik Data: 2019-03-06 07:11:43 (czytane: 479)

W sobotę 2 marca po raz drugi spotkali się pasjonaci „królewskiej gry”.

II Gminny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pacanów został rozegrany w Gminnej Bibliotece Publicznej w Pacanowie. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem, tym razem w kategorii dziecięcej zgłosiło się 8 uczestników. Tyle samo grało w kategorii powyżej 18-ego roku życia. Zacięta rywalizacja na wysokim poziomie zakończyła się trzema zwycięskimi miejscami w każdej kategorii wiekowej.

Kategoria do 18-ego roku życia:
I miejsce i Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pacanów – Michał Nalepa
II miejsce – Marcin Witek
III miejsce – Wojciech Witek

Kategoria powyżej 18-ego roku życia:
I miejsce i Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pacanów – Jarosław Szczepaniak
II miejsce – Grzegorz Molenda
III miejsce – Wiesław Skop

Gratulujemy zwycięzcom!

86_Szachy1.jpg

86_Szachy2.jpg

86_Szachy3.jpg