Pieniądze dla Gminnej Biblioteki

Dodał: mratusznik Data: 2019-02-20 14:26:52 (czytane: 1345)

Wspaniałe wieści: Gminna Biblioteka Publiczna w Pacanowie otrzymała dotację od Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Partnerstwo dla książki na zadanie pn.: "Akademia Kreatywnej Rodziny - cykl działań animujących czytelnictwo w bibliotece skierowany do dzieci z rodzicami".

W ramach zadania zostaną zorganizowane zajęcia dla rodziców z dziećmi. Dzieci w wieku 0-2 i 3-5 będą mogły uczestniczyć w zajęciach umuzykalniających metodą E.Gordona, w zajęciach "Pomóż mi samemu to zrobić" prowadzonych metodą M.Montessori oraz w zajęciach "Bajkowe podróże z książką".
Zostaną rozdane wyprawki czytelnicze dla wszystkich dzieci urodzonych w 2019 roku oraz stworzymy w bibliotece kącik dla najmłodszych "Czytelnię 0+".

Baaardzo się cieszymy!

Wkład własny do Projektu zapewni nam Gmina Pacanów!

Dziękujemy Ministrowi Kultury, dziękujemy Burmistrzowi Miasta i Gminy Pacanów!

Inwestycja w książkę, kulturę i dzieci to naprawdę dobrze ulokowane pieniądze!

89_Gbp1.jpg

89_Gbp2.jpg