Nowoczesna szkoła

Dodał: mratusznik Data: 2018-10-26 07:05:08 (czytane: 2400)

SPP.png

Kwota dofinansowania wynosi 576 182, 28 tys. zł. Celem realizacji projektu jest podniesienie efektów kształcenia w Szkole Podstawowej w Pacanowie poprzez udział uczniów w zajęciach rozwijających zainteresowania, w zajęciach dydaktyczno–wyrównawczych, a także podczas zajęć z pomocy psychologiczno – pedagogicznej. Wymienione zajęcia będą prowadzone innowacyjnymi, atrakcyjnymi dla uczniów metodami. Zapewnione są również szkolenia dla kadry pedagogicznej oraz wyposażenie placówki w nowoczesny sprzęt komputerowy i pomoce dydaktyczne do prowadzenia zajęć.

Na stronie projektu pojawiać się będą sukcesywnie informacje dotyczące programu oraz harmonogramu zajęć.

0059_Rpo.png

Bezpłatne badanie słuchu - przełożone na 11 grudnia 2018 r.

11 grudnia (wtorek) od godziny 10:00 w Urzędzie Gminy w Pacanowie...