Dni Pacanowa przed nami!

Dodał: mratusznik Data: 2018-07-03 14:35:34 (czytane: 3638)

Wiele się będzie działo 11 i 12 sierpnia b.r. w Pacanowie i Słupi. W tym czasie odbędzie się szereg imprez w ramach ,,Dni Pacanowa” organizowanych z okazji 750 rocznicy nadania praw miejskich tej miejscowości i 100-lecia Państwa Polskiego.

Wójt i Rada Gminy Pacanów już dziś zapraszają wszystkich mieszkańców i ich gości na dużą dawkę dobrej muzyki, wiele ciekawych imprez sportowo – rekreacyjnych, inscenizacje historyczną, dożynki i super pokazy.

Zwieńczeniem dwudniowej imprezy będzie występ gwiazd , zespołów: ,,Andre” i ,,Baciary” już od godz. 20.00 dnia 12 sierpnia 2018r. na stadionie GLKS ,,Zorza – Tempo” w Słupi. Będzie to możliwe dzięki zaangażowaniu Stowarzyszenia ,,Miłośników Gminy Pacanów, które otrzymało dofinansowanie unijne za pośrednictwem LGD ,,Królewskie Ponidzie” oraz pokryje koszty występu znanych i lubianych zespołów.
Szczegółowy program,, Dni Pacanowa” zostaną podane pod koniec lipca.

Impreza ma zapewniony patronat Marszałka Województwa Świętokrzyskiego Adama Jarubasa , Wojewody Świętokrzyskiego Agaty Wojtyszek oraz Starosty Buskiego Jerzego Kolarza, a patronat medialny sprawować będą pospołu ,,Radio Kielce” i  ,,Echo Dnia”.

Już dziś zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wspólnej zabawy i relaksu.

A tak bawił się Pacanów w 2010 r., gdy odwiedziła nas formacja ,,Golec uOrkiestra”.

0079_Dni4.jpg

0079_Dni1.jpg

0079_Dni2.jpg

0079_Dni3.jpg