Mamy całodobowy dyżur karetki pogotowia!

Dodał: mratusznik Data: 2018-07-02 14:49:17 (czytane: 3179)

Z dniem 1 lipca 2018 r. rozpoczęła swój stały dyżur karetka pogotowia ratunkowego stacjonująca przy Ośrodku Zdrowia w Pacanowie.

0081_Karetka1.jpg

Tym samym ulegnie znacznemu skróceniu droga zespołu ratowniczego do nagłych przypadków na terenie Gminy Pacanów. Warto zaznaczyć, że jest to dyżur całodobowy i na czas nieokreślony! Moment ten poprzedziły przygotowania adaptacyjne zarówno wewnątrz jak i obok budynku NZOZ.

Słowa wielkiego uznania i podziękowania należy się Kierownictwu Świętokrzyskiego Centrum Ratownictwa Medycznego: Pani Dyrektor Marcie Solnica i jej Zastępy Ryszardowi Bedla oraz Marszałkowi Województwa Świętokrzyskiego Adamowi Jarubasowi za przychylne ustosunkowanie się do wieloletnich próśb i zabiegów pacanowskiego samorządu.

0081_Karetka2.jpg

W sierpniu 2018 roku zostanie także rozpoczęta procedura przetargowa związana z wyłonieniem wykonawcy termomodernizacji budynku NZOZ w Pacanowie. Obiekt będzie miał wymieniona stolarkę okienną i drzwiową oraz zostanie ocieplony.

/Serwis Informacyjny UG/

Powstała Młodzieżowa Rada Gminy Pacanów

W dniu 28 czerwca 2018 r. odbyła się I sesja Młodzieżowej Rady Gminy Pacanów zwołana przez Przewodniczącego Rady Gminy Pacanów. ...