Zapraszamy do SMS-owego Systemu Powiadamiania Mieszkańców Gminy Pacanów

Dodał: mratusznik Data: 2018-05-10 09:15:19 (czytane: 2065)

Zapisanie się do systemu daje możliwość bezpłatnego otrzymywania powiadomień o zagrożeniach i ważnych informacjach dotyczących gminy.

Sms.png

System powiadamiania SMS zawiera komunikaty dotyczące: zagrożeń meteorologicznych, awarii mediów komunalnych a także innych istotnych spraw dla mieszkańców Gminy Pacanów.

Aby zapisać się należy wejść na stronę internetową www.pacanow.urzadsms.pl i podać swój numer telefonu, a także wybrać interesującą nas miejscowość z której będziemy chcieli otrzymywać powiadomienia.

Numer telefonu zostanie dodany do systemu po prawidłowym wprowadzeniu na stronę kodu weryfikacyjnego, który otrzymacie Państwo na podany numer telefonu!

Podstawą sprawnego funkcjonowania systemu jest zarejestrowanie się w nim jak największej liczby mieszkańców.

Wszystkie informacje rozsyłane do użytkowników systemu są darmowe.

/Serwis Informacyjny UG/