Ruszył Plebiscyt 'Przyjazny Dzielnicowy 2018'

Dodał: mratusznik Data: 2018-03-16 10:00:33 (czytane: 1855)

Ruszył Plebiscyt "Przyjazny Dzielnicowy 2018". Zachęcamy do zgłaszania kandydatów. Zgłoszenia przyjmowane będą do 10 maja 2018 roku.

Celem Plebiscytu jest przede wszystkim wyróżnienie dzielnicowych, którzy w ocenie społecznej wykazują się szczególnym zaangażowaniem i  profesjonalizmem zawodowym, co skutkowało lub przyczyniło się do poprawy bezpieczeństwa lub rozwiązania problemu lokalnej społeczności. Plebiscyt ma również wesprzeć wyróżniających się dzielnicowych i zwiększać ich motywację do podejmowania kolejnych działań na rzecz społeczeństwa. Będzie to również szczególne wyróżnienie dla policjantów, których cechuje rzetelność, bezstronność i profesjonalizm w rozwiązywaniu ludzkich problemów, a także otwartość, komunikatywność i wrażliwość w trakcie wyjaśniania zaistniałych konfliktów oraz sporów.

W ramach plebiscytu każda osoba fizyczna, instytucja czy organizacja może przesłać kartę zgłoszeniową listownie na adres Komenda Powiatowa Policji w Busku Zdroju, Al. Mickiewicza 19, 28-100 Busko-Zdrój lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres busko@ki.policja.gov.pl Zgłoszenia do plebiscytu będą przyjmowane do 10 maja 2018 roku i odbędzie się on w dwóch etapach. Pierwszy na szczeblu powiatowym i drugim wojewódzkim. Wtedy też zostanie przyznany tytuł „Przyjazny Dzielnicowy 2018”.

Dzielnicowym w Gminie Pacanów jest Dariusz Rasała:

dzielnicowy2.jpg
Dzielnicowy X Rejonu