Wiadomości - Aktualności

8. Zjazd Postaci Bajkowych

Dodał: mratusznik Data: 2017-10-03 14:56:27 (czytane: 682)

15 października, już po raz ósmy, na doroczne święto magii i zabawy przybędą do Pacanowa: Królowa Śniegu, Czerwony Kapturek, Kot w Butach, Pchła Szachrajka, Reksio, Królewna Śnieżka, Elf, Kopciuszek, Śpiąca Królewna, Franklin i wiele innych postaci bajkowych.

0060_Zjazd.jpg

Szalony program, który od ośmiu lat dla Was przygotowujemy, łączy działania plastyczne, spotkania z artystami, konkursy z nagrodami, zabawy taneczne i spektakle. W tym roku będzie podobnie. Startujemy o godzinie 13. 00 i od razu zapraszamy na wspólne czytanie książki „Pchła Szachrajka” Jana Brzechwy oraz konkursy animacyjne.

O 13.30 rozpoczną się warsztaty cyrkowe, dedykowane wszystkim miłośnikom tej sztuki, zarówno odbiorcom, jak i domowym mimom czy żonglerom.

Godzinę później odbędzie się uroczyste rozdanie nagród w konkursie „Moja ulubiona postać bajkowa”; będą zabawy i konkursy animacyjne.

O 15.00 Teatr Żelazny z Katowic pokaże na naszej scenie zabawny spektakl „Pchła Szachrajka”. A o 17.00 zapraszamy wszystkich na baśniowy bal.

Kto zechce, może wziąć udział w warsztatach pt. „Książka ma swoje tajemnice” albo obejrzeć wystawę pt. „Dobranocka w podróży” Muzeum Dobranocek ze zbiorów Wojciecha Jamy w Rzeszowie. Atrakcji na pewno nie zabraknie.

Bilet 3 zł, bilet rodzinny 10 zł.

Zapraszamy!

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.162.159.33

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Przeczytaj kolejną wiadomość:

1% na Stowarzyszenie G.L.K.S. Zorza - Tempo Pacanów

...