30. rocznica powstania samorządu terytorialnego

Dodał: administrator Data: 2020-05-27 17:00:40 (czytane: 1381)

Szanowni Państwo! Radni i Sołtysi kolejnych kadencji, Dyrektorzy jednostek organizacyjnych gminy, wszyscy Pracownicy samorządu miasta i gminy Pacanów.

Mija właśnie 30 lat funkcjonowania samorządu terytorialnego w Polsce. Wprowadzająca ten ustrój reforma jest w naszym odczuciu jedna z nielicznych zmian po 1989 roku, która wydała dorodny owoc. Jest nim prawo obywatelskie do współdecydowania o losie i kierunkach rozwoju Naszych małych ojczyzn.

Swoim oczywistym zaangażowaniem na przestrzeni ostatnich 30 lat dawaliście i dajecie Państwo przykład oddanej służby na rzecz mieszkańców naszej małej ojczyzny. Wypełniając z należytą starannością obowiązki służbowe, tworzyliście warunki do rozwoju gminy i lepszego bytowania jej mieszkańców. Za 30 lat Waszej wytężonej pracy składamy tą droga szczególne gratulacje i podziękowania. Bez Was samorząd pozostałby tylko ideą – marzeniem, z Wami osiągnął sukces!

Równocześnie życzymy Państwu kontynuacji jakże ważnej misji i absolutnej satysfakcji z wypełniania ról zawodowych i społecznych.

Z wyrazami szacunku

Przewodniczący Rady Miejskiej                               Burmistrz Miasta i Gminy Pacanów

Artur Czub                                                                            Wiesław Skop

83_Lot.jpg